Vacu shaper admin

Vacu shaper je multifunkční trenažér, který kombinuje šikmý běžecký pás s účinkem podtlaku v uměle vytvořeném negativním prostředí. Tato kombinace je nejúčinnější pro korekci objemu a spalování tuku na stehnech, hýždích a břiše.
Protože se v těchto oblastech vždy hromadí nejvíce tuku, je třeba na nich pracovat s velkou energií a mimořádně účinnými metodami a technikami.
Vacu shaper Vám pomůže zhubnout a procvičit svaly, zpevnit pokožku, zbavit se celulitidy a známek stárnutí v těchto oblastech.

Výhody tvarování postavy pomocí přístroje Vacu shaper

Ve srovnání s tréninkem na klasickém běžeckém pásu je efektivita tréninku s Vacu shaper 3x vyšší, ve srovnání s rotopedem 4x vyšší.

Během 30 minutového cvičení můžete spálit více kcal než při jiných aerobních aktivitách (v závislosti na vašem těle).

Po ukončení tréninku se dosahuje následujících výsledků:

 • hmatatelný úbytek hmotnosti;
 • lokální snížení objemu v oblastech vlivu negativního vakuového prostředí (stehna, hýždě, spodní část zad a břicha, nohy);
 • nárůst svalové hmoty a zlepšení fyzické kondice těla;
 • zbavení se celulitidy a nedokonalostí pleti;
 • štíhlé a vytvarované tělo;
 • lokální spalování tuků bez ztráty obvodu poprsí a ramen;
 • zlepšení průtoku lymfy a krve
 • stimulace procesů omlazování a regenerace;
 • snížení otoků, únavy.

Vacu shaper je inovativní zařízení, které lze přizpůsobit individuálním potřebám klienta. Během tréninku se sleduje tepová frekvence a režim cvičení.

Pro dosažení požadovaných výsledků doporučujeme provést alespoň 8-10 tréninků (počet může být vyšší v závislosti na tělesných parametrech, rychlosti metabolismu, věku atd.). Dále je pro udržení tvaru těla a aktivity procesů nutné opakovat cvičení 1-2krát týdně.

Vaše tělo je připraveno vypadat úžasně právě teď. Stačí, když mu pomůžete!

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Jak Vacu shaper funguje?

Vacu shaper se doporučuje jako součást komplexního programu hubnutí a tvarování postavy. Fyzická aktivita ve vakuovém prostředí pomáhá snižovat objem a tělesnou hmotnost až čtyřikrát rychleji než při standardním cvičení.

Vakuová kapsle

Šikmá pochozí plocha je umístěna ve speciálním prostředí. Zatímco ve vakuové tlakové kapsli získáte maximální účinek z tréninku, intenzivně se zbavíte tukových zásob, metabolických a oběhových problémů.
Trénink v kapsli spouští přirozené procesy odbourávání tuků, zrychluje průtok krve a metabolismus a dodává tělu požadovaný tvar. V důsledku toho dochází k intenzivnímu úbytku hmotnosti i objemu v ošetřovaných oblastech.

Selektivní, zónové spalování tuků Vám pomůže zaměřit úsilí na problémové oblasti těla, kterými jsou vždy spodní část břicha/záda, stehna a nohy. Při standardním cvičení je obtížné zbavit se přebytečného tuku. Tělesné proporce mají také tendenci trpět, protože zpočátku ztrácíme objem v horní části těla, což není vždy žádoucí.

Za zmínku stojí také stimulační účinek. Aktivace krevního a lymfatického oběhu podporuje intenzivní detoxikaci organismu. Tím se eliminuje pocit „těžkých nohou“ a snižují se otoky dolních končetin.

Při cvičení dochází k fyzické aktivitě, svaly se zpevňují a tělo se stává silnějším, štíhlejším a energičtějším.

Vacu shaper 390 Kč

Můžete platit: Sodexo, Benefity, Benefit plus, Edenred

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Ostatní služby

Swan infra shaper 390 Kč

Přístroj, který pomáhá se zeštíhlením, tvarováním postavy, zpevněním pokožky a odstraněním celulitidy. Jedná se o eliptický trenažér s infračerveným a kolagenovým zářením a ionizačním systémem.

Lymfodrenáž 250 Kč

Je určena k probuzení a aktivaci toku lymfy a detoxikaci těla. Zvyšuje účinek dalších procedur: endomasáže, cvičení na specializovaných strojích. Pomáhá zmenšovat objem těla, napínat pokožku a odstraňovat otoky.

Ultrazvuková kavitace Od 645 Kč

Ultrazvuková kavitace pomocí kavitace odstraňuje tukové buňky. Dochází k výraznému zmenšení objemu těla. Odstraňuje celulitidu jakéhokoli stupně viditelnosti. Pomáhá zpevnit tělo a vytvarovat ženskou postavu.

Endomasáž s RF a IR vlnami na celé tělo Od 1190 Kč

Endomasáž na tělo s RF vlnami a IR vlnami zajišťuje maximální účinnost při spalování tuků, tvarování postavy a zlepšení kvality pokožky. Metoda využívá vakuově-mechanickou masáž, RF-vlny a IR-vlny. Eliminuje celulitidu, urychluje přirozené spalování tuků a pomáhá formovat štíhlou postavu.

RF lifting obličeje, krku a dekolt Od 890 Kč

Pod zkratkou RF-lifting se skrývá pojem radiofrekvenční lifting. Používá se k napnutí pokožky, účinnému omlazení, stimulaci tvorby kolagenu, aktivaci toku lymfy a vnitrobuněčného metabolismu.

Lipolaser 690 Kč

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Vyplňte prosím jméno, telefonní číslo, datum a čas, kdy Vám můžeme zavolat.






  Pole s * jsou povinná.