Přístrojová péče admin

Korekce a péče


Tvarování postavy představuje řadu procedur zaměřených na změnu objemu těla bez chirurgických zákroků. Zahrnuje zeštíhlení (lokální nebo celkové zmenšení), lifting (plastika břicha, hýždí, poprsí, pasu – celkové zeštíhlení siluety) a kulturistiku (zvětšení objemu těla).

Ošetření celulitidy

Celulitida existovala vždy! Potvrzují to nahé modely na obrazech Tiziana, Rembrandta, Renoira a Maneta. S celulitidou se potýkaly ženy v každé době a jakéhokoli postavení, včetně žen v domácnosti či světových hvězd, ale výsledky jejich boje byly buď zanedbatelné, nebo přímo neznatelné.

Přístrojová lymfodrenáž


Pressoterapie se provádí lymfodrenážním masážním přístrojem, který působí na lymfatický systém, pomocí stlačeného vzduchu, který proudí přes speciální oblek. Zařízení pro presoterapii je navrženo tak, aby vyhovovalo anatomii a fyziologii lidského těla.
Vice info

Endomasáž s RF a IR vlnami – Efektivní formování postavy


Dokonalá postava často není darem od přírody, ale hlavně usilovnou prací a pílí, která vyžaduje spoustu úsilí a času, jehož je obvykle nedostatek. Je možné formovat postavu a zlepšit kontury těla a obličeje, aniž byste museli vynaložit veškerou energii? Ano, je to možné, existuje totiž Endomasáž s RF a IR vlnami. Název by se dal přeložit jako anticelulitidní lymfodrenážní masáž a je to procedura, kterou vám mohou nabídnout ve Studio Figura Praha Karlín v Praze.
Vice info

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Náš přístroj je vybaven také rf paprsky, které napínají pokožku, zlepšují její strukturu a opticky redukují strie. Biostimulační laser pomáhá redukovat lokální tukové zásoby, zatímco podtlak stimuluje lymfatický systém, čímž snižuje otoky. Endomasáž obličeje je také velmi účinná při otocích, pomáhá projasnit kontury obličeje, zvednout dvojitou bradu, odstranit váčky pod očima a zjemnit a vyhladit pokožku

Obor kosmetologie, který zahrnuje používání fyzioterapeutických přístrojů, se nazývá přístrojová kosmetologie. Fyzioterapie v rámci kosmetologie je obor, který řeší estetické problémy pomocí fyzikálních faktorů. Mezi hlavní části tohoto oboru patří:

  • Elektroterapie (aplikace elektrické energie).
  • Světelná terapie a laserová terapie.
  • Ultrazvuková terapie.
  • Vibrační a vakuová terapie.
  • Masáže.

Arzenál přístrojové kosmetologie umožňuje modelovat postavu, posilovat svaly, zlepšovat stav pokožky, bojovat proti celulitidě a otokům. Je důležité si uvědomit, že procedury v této oblasti působí stimulací přirozených fyziologických procesů v těle a přispívají ke zlepšení a normalizaci metabolismu. Fyzioterapeutické metody se v žádném případě neomezují pouze na povrchové kosmetické účinky, ale jsou zaměřeny na celkové ozdravení organismu. Tyto procedury jsou navíc pro klienta pohodlné a příjemné.

Lipolaser (studená lipolýza)

Jednou z metod přístrojové kosmetologie, která je založena na použití moderního vybavení, je lipolaser neboli laserová lipolýza. V mnoha případech ji lze použít bez chirurgické liposukce k obnovení nebo udržení krásného, půvabného vzhledu obličeje a těla. Lipolaser je založen na principu použití terapeutického laserového záření o nízké intenzitě, které je absorbováno adipocyty (tukovými buňkami) a následně je rozkládá a odstraňuje z těla.

Proces hubnutí pomocí lipolaseru je podobný přirozenému procesu cvičení a diety. Studený laser způsobí zmenšení buňky, čímž se zmenší její objem. Lipolaser také stimuluje redukci tukových zásob a celulitidy, viditelně vyhlazuje pokožku a zlepšuje metabolismus. Celý proces se v kosmetologii nazývá laserová lipolýza a jeho zřejmými výhodami jsou: rychlý účinek, bezbolestnost a krátká doba rehabilitace.
Vice info

Elektrostimulace

Udržovat tělo ve správné kondici je nejen módní, ale také zdravé. Navštěvování sportovních klubů a tělocvičen je dobrý způsob, jak získat vysportovaný a upravený vzhled. Ne vždy je však možné cvičit tolik, kolik potřebujete – není to jen lenost, svou roli mohou hrát i zdravotní potíže. Zdravotní stav může vyžadovat, abyste se vyhýbali fyzické námaze, ale svaly je třeba udržovat v kondici. Studio Figura v takových případech doporučuje elektrickou stimulaci (myostimulaci), která se zaměřuje na určité svaly, orgány nebo tkáně a stimuluje je. Svaly také potřebují energii k práci, takže si začnou brát energii z tukových zásob, což vede ke zmenšení objemu a tukových zásob, tvorbě svalů a přirozené stimulaci spalování tuků. Půlhodinová elektrostimulace odpovídá přibližně 6-8 hodinám fyzické aktivity.
Vice info

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Podporuje a doplňuje fyzické cvičení, elektrostimulací je možné procvičit svaly, které se v běžném životě nepoužívají, zrychluje metabolismus a stimuluje lymfatický systém. Výsledkem je posílení a tvarování svalů, nárůst svalové hmoty, uvolnění svalů, stimulace lymfatického a oběhového systému a redukce celulitidy.

Ultrazvuková kavitace s vakuem

Ultrazvuková kavitace s vakuem je neinvazivní metoda, která vám pomůže zbavit se přebytečných tukových zásob, zmenšit objem a vypnout pokožku. Ultrazvuk způsobuje destrukci tukových buněk, což vede k úbytku hmotnosti v oblastech, kterých se lze obtížně zbavit dietou nebo cvičením.

Použití vakua podporuje prokrvení pokožky, což zajišťuje zvýšenou dávku kyslíku potřebnou k přirozené stimulaci spalování tuků a redukci celulitidy. Vakuum také připravuje pokožku na lepší pronikání ultrazvukových vln, vyhlazuje a vypíná pokožku, stimuluje liftingový efekt a odstraňuje z těla přebytečné tekutiny a toxiny.
Vice info

Ultrazvuková kavitace

Slovo kavitace (ultrazvuková liposukce) pochází ze slova „prázdnota“ a není to náhoda. Jak víme, ultrazvuk je akustická vlna a tělesné buňky obsahují velké množství tekutiny. Když ultrazvuk působí na tuk v tukových buňkách, vytvoří se jakési bubliny, které se zvětší, prasknou, zkapalní tuk a vytlačí ho do mezibuněčné tekutiny. A odtud se díky mezibuněčnému metabolismu do 7 dnů po kavitaci (ultrazvukové liposukci) tuk z těla odstraní. Tím je zajištěno zmenšení objemu a zlepšení kontur těla. Kavitace (ultrazvuková liposukce) navíc vytváří další účinky: mírné zahřátí tkání, jemnou masáž vytvářenou mikrovibracemi.
Vice info

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

V estetické kosmetologii je to jeden z nejbezpečnějších a nejúčinnějších způsobů liftingu měkkých tkání a omlazení obličeje a těla. Při rf-liftingu se vlivem radiofrekvenční energie zahřívá tkáň a snižuje se struktura elastinu a bílkovin, což pomáhá aktivovat tvorbu kolagenu. Vrásky se vyhlazují, pleť se napíná a stává se pružnou a elastickou, zlepšuje se mikrocirkulace krve, zlepšuje se vzhled pleti a její kvalita.

Radiofrekvenční lifting

Radiofrekvenční lifting (radiolifting, RF, radiofrekvenční lifting) je metoda neinvazivního omlazení pleti pomocí vysokofrekvenčních rádiových vln. Radiofrekvenční lifting umožňuje bez chirurgického zákroku nebo injekcí dosáhnout okamžitého liftingu a omlazení pokožky.

RF lifting je oblíbená přístrojová metoda, která dokáže zastavit stárnutí pokožky a znovu nastartovat syntézu kolagenu, který je zodpovědný za regeneraci kožních buněk.
Vice info

Vakuová masáž s RF liftingem

RF-liftingová vakuová masáž je skvělým způsobem, jak zlepšit prokrvení tkání, odstranit celulitidu, zvýšit okysličení pokožky, učinit ji svěžejší, pevnější a pružnější, zmenšit velikost tukových ložisek.

Vakuová masáž s RF liftingem vám pomůže zpevnit postavu, hýždě a stehna.
Vice info

Zotavení z těhotenství

Těhotenství a porod jsou těžkou zkouškou a velkým stresem nejen pro tělo, ale i pro postavu. Změna vzhledu mladé matky většinou spíše rozruší než potěší. Může se jednat o přibývání na váze a další tělesné změny. Kojícím matkám se diety nedoporučují a jejich strava musí být vyvážená a dostatečná – proto se boj s nadváhou stává problémem.

V našem studiu můžete také využít služeb odborníka na výživu, který vám sestaví individuální výživový plán.

Proč uvádíme několik oblastí najednou? Protože pouze seriózní a komplexní přístup může přinést pozitivní a dlouhodobý efekt. Pokud chcete vyléčit celulitidu a být štíhlá nejen na jednu sezónu, ale na celý život, přijďte do Studio Figura a připravte se na systematickou a seriózní práci na své postavě. Můžeme vám slíbit, že vám pomůžeme, abyste to zvládly bez vyčerpávajících diet a bez oslabení vitality organismu. Všechna ošetření se provádějí bez chirurgických zákroků.

Odborníci v našem studiu vám pomocí důkladného a komplexního přístupu k problému pomohou nastartovat obnovovací a omlazovací mechanismy vašeho těla. Výsledkem je nejen krásná a upravená postava, ale také veselá a dobrá nálada a příval energie. A co je nejdůležitější – tohoto efektu je dosaženo na celý život!

V našem studiu nabízíme následující procedury:

Účinnosti každé z těchto metod je dosaženo díky podrobnému postupu aplikace a chytré kombinaci zeštíhlujících procedur a celkové regenerace těla. Díky zkušenostem a dovednostem zkušených odborníků ve Studiu Figura lze dosáhnout následujících výsledků: zmenšení objemu hýždí, bočních stehen, vnitřních stehen, břišního tuku, pasu a paží.

Program Studio Figura pro formování postavy probíhá podle následujícího algoritmu: Na začátku je konzultace s odborníkem, kde jsou definovány vaše cíle a vyloučeny kontraindikace zákroků. Na základě shromážděných údajů je sestaven individuální balíček, který vám zajistí ty nejlepší výsledky!

Neodkládejte svou krásu a mládí na zítřek a objednejte se na konzultaci do Studio Figura již nyní!

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…