Lipolaser admin

Lipolaser (laserová lipolýza) je nechirurgická metoda na redukci tukových zásob. Tato metoda přístrojové kosmetologie se používá pro všechny části těla. Je vhodná zejména pro břicho, boky, stehna a hýždě - oblasti s největšími zásobami tuku.
Lipolaser je ideální pomůckou pro korekci postavy během krátké doby (4-6 týdnů). Absolvování procedury laserové lipolýzy vám může pomoci připravit se na dovolenou nebo firemní večírek. Zaručujeme vám znatelné zlepšení tělesných parametrů a formování ženských kontur těla.

Kdo potřebuje lipolaser?

Tato přístrojová technika pomáhá zbavit se celulitidy a nahromaděného tuku, viditelně napíná pokožku a stimuluje metabolické procesy. Je atraumatická, takže lipolaser je snadno snášen a nevyžaduje anestezii během zákroku ani rehabilitace.
Lze jej použít na jakoukoli část těla, která je pro vás problematická. Výrazných výsledků lze dosáhnout v krátké době.

Metoda se osvědčila v boji proti tukovým usazeninám v následujících oblastech:

  • břicho a pas;
  • boky;
  • nohy (boky, stehna, lýtka);
  • hýždě;
  • vnitřní strana ramen.

Ošetření je často součástí komplexních programů na hubnutí a formování postavy. Díky mnohostrannému působení na podkožní vrstvy a pokožku je možné dosáhnout vynikajících výsledků.
Lipolaser se nedoporučuje pro spalování hlubokého tuku ve svalech a jiných tkáních.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Co je laserová lipolýza?

Jak vidíte, lipolýza je neinvazivní alternativou liposukce. Pro upřesnění, hluboké a nadměrně velké tukové zásoby nelze laserovou lipolýzou odstranit.
Lipolaser zmenšuje objem tukových buněk pomocí nízkofrekvenčního laserového záření. Teploty působí na adipocyty, aniž by poškodily jiné typy tkání.

Kromě toho se „probouzejí“ přirozené procesy pro kvalitní metabolismus a odstraňování „škodlivých“ látek z těla. Tento úkol pomáhá zvládnout také lymfodrenážní masáž, jejímž cílem je zrychlit tok lymfy a zkvalitnit detoxikaci.

Po posouzení velikosti a tvaru břišní, boční nebo jiné lokální tukové akumulace, kterou je třeba odstranit, se na danou oblast umístí aplikátor.

Vyzařované teplo proniká kůží a zahřívá tukové buňky pod ní. Teplota ovlivňuje strukturu tukových buněk, takže se zmenšují.
Konečné výsledky ošetření se projeví až po určité době - přibližně za šest týdnů. Poté byste měli mít v problematické oblasti znatelný pozitivní účinek.
Regenerace je velmi snadná, během zákroku se totiž nevyskytují žádné nepříjemné vjemy. Laserová lipolýza proto nijak nenaruší vaše plány a ihned po návštěvě našeho studia se můžete vrátit ke svému běžnému režimu.

Kolik ošetření laserovou lipolýzou musím podstoupit?

Pro dosažení optimálních výsledků je třeba provést 8-12 ošetření s odstupem 2-3 dnů. Tento interval je dán skutečností, že při působení laseru zůstávají póry tukových buněk otevřené po dobu 24 až 72 hodin.
Pokud se interval mezi jednotlivými sezeními prodlouží, může být účinek méně výrazný nebo se nemusí dostavit vůbec (v závislosti na vlastnostech vašeho těla).
Ošetření jedné oblasti trvá přibližně 30 minut. Během jedné návštěvy můžeme pracovat maximálně na 2 oblastech.

Pro dosažení nejlepších výsledků a maximalizace účinku doporučujeme kombinovat laserovou lipolýzu s kardio cvičením, myostimulací nebo lymfodrenážními procedurami, jako je endomasáž, ošetření přístrojem Roll Shaper a strojová lymfodrenáž. Všechny tyto procedury jsou k dispozici ve Studiu Figura v Praze.
Poraďte se s naší kosmetičkou a vydejte se na cestu k vysněné postavě!

Lipolaser 690 Kč

Můžete platit: Sodexo, Benefity, Benefit plus, Edenred

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Ostatní služby

Lymfodrenáž 250 Kč
RF lifting obličeje, krku a dekolt Od 890 Kč

Pod zkratkou RF-lifting se skrývá pojem radiofrekvenční lifting. Používá se k napnutí pokožky, účinnému omlazení, stimulaci tvorby kolagenu, aktivaci toku lymfy a vnitrobuněčného metabolismu.

Endomasáž s RF a IR vlnami na obličej, krk, dekolt Od 890 Kč
Endomasáž s RF a IR vlnami na celé tělo Od 1190 Kč

Endomasáž na tělo s RF vlnami a IR vlnami zajišťuje maximální účinnost při spalování tuků, tvarování postavy a zlepšení kvality pokožky. Metoda využívá vakuově-mechanickou masáž, RF-vlny a IR-vlny. Eliminuje celulitidu, urychluje přirozené spalování tuků a pomáhá formovat štíhlou postavu.

Vacu shaper 390 Kč
Vakuová radiofrekvence Od 600 Kč
Ultrazvuková kavitace Od 645 Kč

Ultrazvuková kavitace pomocí kavitace odstraňuje tukové buňky. Dochází k výraznému zmenšení objemu těla. Odstraňuje celulitidu jakéhokoli stupně viditelnosti. Pomáhá zpevnit tělo a vytvarovat ženskou postavu.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Vyplňte prosím jméno, telefonní číslo, datum a čas, kdy Vám můžeme zavolat.


    Pole s * jsou povinná.