RF lifting na tělo admin

RF lifting těla je účinná neinvazivní metoda formování postavy, která bojuje proti celulitidě, striím, povadlé a ochablé kůži.
RF-lifting je jednou z klíčových procedur v programu hubnutí a tvarování postavy. Používá se k účinnému odstraňování lokálních vrásek, strií a jizev a také k modelování postavy a udržování dokonalého tvaru těla a ideálního stavu pokožky.

RF-lifting je proto vhodný pro ty, kteří aktivně pracují na snížení hmotnosti, a pro ty, kteří si hlídají svou postavu, jako účinná metoda prevence vzniku celulitidy a povislé kůže.
Výhodou této technologie je její víceúčelovost. Současně dosáhnete několika výsledků: úbytku objemu a hmotnosti, vypnutí pokožky, obnovení pevnosti a pružnosti pleti, stimulace lymfatického toku, metabolismu a také stimulace tvorby kolagenu a elastinu.
Výsledkem je štíhlejší tělo a pevnější a hladší pokožka.

K čemu slouží RF liftingové ošetření těla?

Tato procedura je optimální metodou pro formování postavy. Efekt spočívá ve spalování tukových zásob (v kombinaci s ultrazvukovou kavitací), vypínání a vyhlazování pokožky.
Vakuový radiový lifting můžete použít k odstranění nadměrně širokého pasu, stehen, hýždí, boků, zad a dokonce i paží, krku, brady atd.
Metodu RF-liftingu samozřejmě nelze označit za skutečnou alternativu plastické chirurgie. Všímáme si však vysoké účinnosti technologie pro ženy, které podstupují celou řadu procedur a dodržují požadavky kosmetologů a odborníků na výživu.

Pokud jste si stanovili následující cíle, je pro vás RF lifting vhodnou metodou:

  • hubnutí bez deformace kůže;
  • modelování těla;
  • odstranění celulitidy;
  • vyhlazení strií po porodu nebo výrazném přibrání na váze;
  • spalování tuku v problémových partiích (boky, hýždě, břicho, stehna atd.) - vakuový RF-lifting;
  • obnovení pevnosti, pružnosti a hladkosti pokožky;
  • dostatečná hydratace pokožky;
  • aktivace metabolických a regeneračních procesů.

 

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Jak RF lifting funguje?

RF lifting těla lze definovat jako proceduru, která patří do terapie proti stárnutí. Radiofrekvenční metoda spočívá v zahřívání hlubokých vrstev kůže (dermis a hypodermis) vysokofrekvenčními proudy. Pokožku tato procedura nijak nepoškozuje, proto je považována za velmi bezpečnou.
Vlivem vysokofrekvenčních proudů je stimulována přirozená produkce kolagenu prostřednictvím „aktivace“ fibroblastů - buněk pojivové tkáně, které syntetizují elastin, kolagen a kyselinu hyaluronovou.
Toto ošetření pomáhá vyhlazovat pokožku, odstraňuje celulitidu a další nerovnosti na povrchu kůže, výrazně hydratuje a obnovuje pokožku a dodává jí rovnoměrný, zdravý tón.

Kolik ošetření RF liftingem musím podstoupit?

V našem studiu vám bude nabídnut individuální program procedur pro formování postavy. V průměru doporučujeme 6-12 ošetření po 1-2 sezeních týdně s opakováním po 6-8 týdnech.
Během jednoho ošetření lze ošetřit maximálně 2 oblasti. Doba trvání sezení: 30 min (1 zóna), 60 min (2 zóny).

RF lifting Břicho 745 Kč
RF lifting Boky 745 Kč
RF lifting Stehna vnitřní 745 Kč
RF lifting Nad koleny 745 Kč
RF lifting Dlaň s prsty 700 Kč
RF lifting Paže 700 Kč

Můžete platit: Sodexo, Benefity, Benefit plus, Edenred

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Ostatní služby

RF lifting obličeje, krku a dekolt Od 890 Kč

Pod zkratkou RF-lifting se skrývá pojem radiofrekvenční lifting. Používá se k napnutí pokožky, účinnému omlazení, stimulaci tvorby kolagenu, aktivaci toku lymfy a vnitrobuněčného metabolismu.

Endomasáž s RF a IR vlnami na celé tělo Od 1190 Kč

Endomasáž na tělo s RF vlnami a IR vlnami zajišťuje maximální účinnost při spalování tuků, tvarování postavy a zlepšení kvality pokožky. Metoda využívá vakuově-mechanickou masáž, RF-vlny a IR-vlny. Eliminuje celulitidu, urychluje přirozené spalování tuků a pomáhá formovat štíhlou postavu.

Lymfodrenáž 250 Kč

Je určena k probuzení a aktivaci toku lymfy a detoxikaci těla. Zvyšuje účinek dalších procedur: endomasáže, cvičení na specializovaných strojích. Pomáhá zmenšovat objem těla, napínat pokožku a odstraňovat otoky.

Ultrazvuková kavitace s vakuem Od 745 Kč

Ultrazvuková kavitace s vakuem pomocí kavitace odstraňuje tukové buňky a vakuum prokrvuje pokožku. Dochází k výraznému zmenšení objemu těla. Odstraňuje celulitidu jakéhokoli stupně viditelnosti. Pomáhá zpevnit tělo a vytvarovat ženskou postavu.

Lipolaser 690 Kč
Vakuová radiofrekvence Od 600 Kč
Vacu shaper 390 Kč
Swan infra shaper 390 Kč

Přístroj, který pomáhá se zeštíhlením, tvarováním postavy, zpevněním pokožky a odstraněním celulitidy. Jedná se o eliptický trenažér s infračerveným a kolagenovým zářením a ionizačním systémem.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Vyplňte prosím jméno, telefonní číslo, datum a čas, kdy Vám můžeme zavolat.


    Pole s * jsou povinná.