Roll shaper admin

Roll Shaper je moderní přístroj pro lymfodrenážní válečkovou masáž obohacený o infračervené paprsky. Tato procedura na vaše tělo působí mechanicky. Rotační buben s dřevěnými válečky masíruje určitou oblast těla, „rozbíjí“ tukové zásoby a spouští tok lymfy.
Výsledek práce s Roll Shaperem je srovnatelný s profesionální masáží. Působením na hluboké podkožní vrstvy dosahuje lymfodrenážního účinku, snižuje výskyt celulitidy, dobře detoxikuje organismus, napíná pokožku a stimuluje metabolické procesy.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Výhody tréninku s Roll Shaperem

Použití technologií implementovaných v Roll Shaper má prokázanou účinnost. Kromě kosmetických a estetických účinků má Roll Shaper také preventivní a zdravotní účinky.
Protože je přístroj navržen tak, aby aktivně stimuloval tok lymfy a krve, je možné výrazně zmenšit objem těla a zbavit se otoků, zadržování tekutin a toxinů.

Po sérii ošetření tak můžete dosáhnout následujících výsledků:

  • snížit tělesnou hmotnost a zmenšit obvod v problémových oblastech;
  • zvýšit svalový tonus;
  • zpevnit pokožku a obnovit její pevnost a pružnost;
  • odstranit nebo zmírnit celulitidu;
  • vyrovnat nedokonalosti pleti (boule, nerovnoměrné ukládání tuku, jizvy, povrchové strie atd.);
  • dosáhnout dobrého estetického efektu po liposukci nebo jiných metodách hubnutí, kdy kůže a svaly ztrácejí tonus a ochabují;
  • provést kvalitní lymfodrenáž;
  • zlepšit průtok krve, nastartovat metabolismus a dosáhnout celkového zdravotního účinku.

Komplexním přístupem k hubnutí a tvarování postavy pomocí metod navržených Studiem Figura se můžete vyhnout vyčerpávajícím tréninkům.
Cvičit s Roll Shaperem můžete 2-3krát týdně. Délka procedury bude stanovena individuálně na základě vašich cílů, věku, fyzických a fyziologických vlastností těla.
Celková délka kurzu je nejméně 12 tréninků. Poté se doporučuje opakovat procedury 1-2krát měsíčně, abyste si udrželi formu a výsledek.

Jak funguje Roll Shaper?

Roll Shaper je navržen tak, aby poskytoval intenzivní válečkovou masáž. Hloubkový účinek je zajištěn speciálním tvarem a velikostí válečků a je zesílen infračerveným zářením.
Infračervené paprsky pronikají do podkožních vrstev, zahřívají tkáň, urychlují procesy rozkladu tuku, uvolňování energie a tvorbu kolagenu. Kromě toho tepelný účinek výrazně zrychluje metabolismus a podporuje odstraňování toxinů z těla prostřednictvím lymfatického systému.

Kombinace mechanických a tepelných účinků na tělo v podstatě spouští a aktivuje přirozené procesy zaměřené na spalování tuků, napínání a vyhlazování pokožky, omlazování a regeneraci.
Hlavním účinkem Roll Shaperu je kvalitní lymfodrenáž, která má zásadní význam při hubnutí a formování postavy. Bez nastartovaného metabolismu a odstraňování toxinů a tekutin není možné dosáhnout požadovaného výsledku.
Tento trenažér mohou používat dámy všech věkových kategorií. Velmi pozitivní je také fakt, že s přístrojem můžete pracovat na různých částech těla. Práce na problémových oblastech je v tomto případě skutečně jednoduchá.

Roll shaper 250 Kč

Můžete platit: Sodexo, Benefity, Benefit plus, Edenred

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Ostatní služby

Vacu shaper 390 Kč
Swan infra shaper 390 Kč

Přístroj, který pomáhá se zeštíhlením, tvarováním postavy, zpevněním pokožky a odstraněním celulitidy. Jedná se o eliptický trenažér s infračerveným a kolagenovým zářením a ionizačním systémem.

RF lifting na tělo Od 700 Kč

Zpevňuje pokožku a dodává jí větší pružnost, zpevňuje ochablou a povislou pokožku. Pomáhá odstraňovat strie a zmírnit celulitidu. Je vynikající na lokální vrásky, jizvy nebo strie. Je to jedna z klíčových metod v tělesném komplexu.

Endomasáž s RF a IR vlnami na celé tělo Od 1190 Kč

Endomasáž na tělo s RF vlnami a IR vlnami zajišťuje maximální účinnost při spalování tuků, tvarování postavy a zlepšení kvality pokožky. Metoda využívá vakuově-mechanickou masáž, RF-vlny a IR-vlny. Eliminuje celulitidu, urychluje přirozené spalování tuků a pomáhá formovat štíhlou postavu.

Ultrazvuková kavitace s vakuem Od 745 Kč

Ultrazvuková kavitace s vakuem pomocí kavitace odstraňuje tukové buňky a vakuum prokrvuje pokožku. Dochází k výraznému zmenšení objemu těla. Odstraňuje celulitidu jakéhokoli stupně viditelnosti. Pomáhá zpevnit tělo a vytvarovat ženskou postavu.

Vakuová radiofrekvence Od 600 Kč

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Vyplňte prosím jméno, telefonní číslo, datum a čas, kdy Vám můžeme zavolat.


    Pole s * jsou povinná.