Swan infra shaper admin

SWAN INFRA SHAPER je inovativní přístroj, který kombinuje několik funkcí najednou. Přístroj SWAN INFRA SHAPER poskytuje několik typů účinků na vaše tělo, pomůže vám zbavit se celulitidy, vyhladit a zpevnit kůži na hýždích a stehnech, snížit váhu, upravit postavu a posílit tělo.

Přístroj se používá ke komplexnímu formování postavy a je vysoce účinný v kombinaci s dalšími metodami strojové kosmetologie pro hubnutí a tvarování postavy. Zapojuje všechny svalové skupiny, což je nezbytné pro dosažení požadovaných výsledků.

SWAN INFRA SHAPER úspěšně kombinuje několik technologií:

  • eliptický trenažér;
  • infračervené záření;
  • kolagenové světlo;
  • ionizační systém.

Eliptický trenažér

Pokud si uděláte analogii s běžným fitness vybavením, připomene vám eliptický trenažér. Eliptický trenažér kombinuje různé druhy cvičení, které byste mohli zažít na rotopedu, běžeckém pásu nebo stepperu.
Je určen pro kardio cvičení (aerobní trénink), které je nejúčinnější při hubnutí a úbytku tělesného objemu.
Tento typ cvičení aktivuje přirozené procesy spalování tuků, zlepšuje krevní oběh, posiluje svaly a zpevňuje tělo.

Ionizační systém

Ionizační systém má pozitivní vliv na zdraví. Působení vzduchu obohaceného ionty urychluje proces omlazení pokožky, obnovuje její pružnost a dodává jí přirozenou sílu.
Za zmínku stojí také posilující účinek záporných iontů na organismus. Změna elektrického náboje částic ve vzduchu ničí bakterie, viry, plísně a další patogeny.

Infračervené záření

Přístroj využívá tepelného efektu k hloubkové rekonstrukci kolagenových vláken, čímž se zlepší stav pokožky. Tímto způsobem je možné zintenzivnit procesy zaměřené na boj s celulitidou a nedokonalostmi pokožky.
Infračervené paprsky působí proti stárnutí a také stimulují hloubkovou regeneraci pokožky.

Kolagenové světlo

Přístroj využívá tepelného efektu k hloubkové rekonstrukci kolagenových vláken, čímž se zlepší stav pokožky. Tímto způsobem je možné zintenzivnit procesy zaměřené na boj s celulitidou a nedokonalostmi pokožky.
Infračervené paprsky působí proti stárnutí a také stimulují hloubkovou regeneraci pokožky.
Kolagenová světelná terapie je účinnou metodou omlazení a obnovení pružnosti pokožky. Působením tohoto světla se stimuluje tvorba kolagenu a vyhlazují se nerovnosti pleti.
Kolárium má hned několik účinků:

  • omlazení. Toho je dosaženo stimulací buněčné výživy a vylučováním toxických látek. Je účinný v počátečních fázích celulitidy;
  • lifting. Díky produkci kolagenu se pokožka vyhlazuje, stává se pružnou a elastickou;
  • regenerace. Aktivace přirozené regenerace umožňuje dlouhodobě se zbavit kožních defektů a nežádoucí pigmentace.

Výhody zařízení SWAN INFRA SHAPER

Přístroj SWAN INFRA SHAPER v sobě spojuje několik důležitých funkcí, které ženám pomáhají získat mladistvou a štíhlou postavu.
Díky zastoupení celého spektra technologií je možné docílit:

Swan infra shaper 390 Kč

Můžete platit: Sodexo, Benefit plus, Benefity

Ostatní služby

Roll shaper 250 Kč
Vacu shaper 390 Kč
Ultrazvuková kavitace 645 Kč
Endomasáž s RF a IR vlnami na celé tělo 1190 Kč
RF lifting obličeje, krku a dekolt 890 Kč
Lipolaser 690 Kč
Vakuová radiofrekvence 600 Kč

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Formulář pro objednání

    Pole s * jsou povinná.