Ultrazvuková kavitace+Vakuum admin

Ultrazvuková kavitace s podtlakem je nejlepší přístrojovou metodou pro tvarování postavy a hubnutí, která nevyžaduje invazivní zákroky. Díky této proceduře můžete již při prvním sezení zaznamenat zmenšení objemu těla až o 2 cm. Je to ideální procedura na spalování tuků s lymfodrenážními a stahujícími účinky. Kromě toho je ultrazvuková kavitace vhodně zvolenou metodou v případě, že je třeba odstranit celulitidu jakéhokoli stupně.

Co je to ultrazvuková kavitace s vakuem?

Postup je založen na metodě kavitace. Spočívá v působení ultrazvuku na tukové buňky takovým způsobem, že se uvnitř buňky uvolní vzduchové bubliny.
V důsledku toho tuková tkáň změkne, oddělí se od přilehlých tkání a je zničena nebo výrazně zmenšena.
Všimněte si, že výsledky po průběhu ultrazvukové kavitace s vakuem jsou velmi výrazné (minus 5-15 cm objemu s dalším nárůstem v číslech ztracených centimetrů). Nemalý význam má i dlouhodobé udržení účinku.

Ultrazvukovou kavitaci lze také nazvat ultrazvukovou liposukcí. Metoda však zůstává zcela netraumatická a bezpečná.
Použití podtlaku v tomto případě zvyšuje kavitační efekt tím, že zahřívá tkáň, dodává jí kyslík a urychluje odbourávání tuku.
Vakuově-ultrazvuková kavitace na břiše, bocích, zádech a dalších částech těla pomůže odstranit tuk v problémových partiích a zabrání tvorbě nových ložisek, zpevní pokožku, upraví postavu.
Po ošetření není nutná žádná další lymfodrenáž, protože ta se provádí přímo během procesu ošetření ultrazvukovou kavitací. Lymfatická drenáž umožňuje odvádět z těla rozpadlý tuk, tekutiny, toxiny a další látky.

Pro koho je vhodná ultrazvuková kavitace s vakuem?

Metoda je ideální pro ty, kteří chtějí zhubnout. Nejenže zhubnete, ale také se vám podaří zpevnit tělo a zbavit se celulitidy a vrásek.

Hlavní indikace pro ultrazvukovou kavitaci:

  • nadváha;
  • tukové usazeniny (lokalizované nebo rozmístěné po celém těle). Pokud je třeba odstranit tuk z oblasti hýždí, boků nebo břicha, je to nejlepší volba;
  • přítomnost záhybů na břiše, zádech a bocích;
  • celulitida jakéhokoli stupně;
  • nerovnoměrné, jamkovité hromadění tuku, které vytváří negativní estetický efekt a narušuje proporce těla;
  • potřeba korekce těla po liposukci.

Kolik ošetření vakuovou ultrazvukovou kavitací musím podstoupit?

Stejně jako u jiných kosmetických ošetření je k dosažení očekávaných výsledků zapotřebí absolvovat 6-12 sezení. Provádí se 1krát týdně (v případě individuální potřeby a nepřítomnosti kontraindikací - jednou za 3 dny).
Podpůrné postupy provedené nejdříve za 6-8 týdnů.

Závěrem můžeme konstatovat, že ultrazvuková kavitace s podtlakem je nejlepší a hlavně nejúčinnější způsob, jak zhubnout a zbavit se tuku, celulitidy a nenáviděných záhybů.

Ultrazvuková kavitace s vakuem Břicho 820 Kč
Ultrazvuková kavitace s vakuem Boky 820 Kč
Ultrazvuková kavitace s vakuem Stehna vnitřní 820 Kč
Ultrazvuková kavitace s vakuem Stehna zepředu 820 Kč
Ultrazvuková kavitace s vakuem Stehna zezadu 900 Kč
Ultrazvuková kavitace s vakuem Záda horní 745 Kč
Ultrazvuková kavitace s vakuem Záda dolní 745 Kč

Můžete platit: Sodexo, Benefit plus, Benefity

Ostatní služby

RF lifting obličeje, krku a dekoltu 890 Kč

Pod zkratkou RF-lifting se skrývá pojem radiofrekvenční lifting. Používá se k napnutí pokožky, účinnému omlazení, stimulaci tvorby kolagenu, aktivaci toku lymfy a vnitrobuněčného metabolismu.

Endomasáž s RF a IR vlnami na celé tělo 1190 Kč

Endomasáž na tělo s RF vlnami a IR vlnami zajišťuje maximální účinnost při spalování tuků, tvarování postavy a zlepšení kvality pokožky. Metoda využívá vakuově-mechanickou masáž, RF-vlny a IR-vlny. Eliminuje celulitidu, urychluje přirozené spalování tuků a pomáhá formovat štíhlou postavu.

Vakuová radiofrekvence 600 Kč
Lymfodrenáž 250 Kč

Je určena k probuzení a aktivaci toku lymfy a detoxikaci těla. Zvyšuje účinek dalších procedur: endomasáže, cvičení na specializovaných strojích. Pomáhá zmenšovat objem těla, napínat pokožku a odstraňovat otoky.

Vacu shaper 390 Kč
Lipolaser 690 Kč
Swan infra shaper 390 Kč

Přístroj, který pomáhá se zeštíhlením, tvarováním postavy, zpevněním pokožky a odstraněním celulitidy. Jedná se o eliptický trenažér s infračerveným a kolagenovým zářením a ionizačním systémem.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Formulář pro objednání

    Pole s * jsou povinná.