Cvičící zóna admin

Vacu shaper


Uzavřený běžecký pás v kapsli, která vytváří podtlak. Ve srovnání s tradičním aerobním tréninkem vyvíjíte čtyřikrát větší námahu, tím pádem dochází k rychlejšímu spalování tuků a kalorií.
Vice info

Roll shaper


Při cvičení dochází k mechanické masáži pomocí otáčejících se dřevěných válečků. Díky osmnácti cvičícím pozicím, dochází ke stimulaci lymfatického systému celého těla. Tím pádem dochází k redukci celulitidy, stimulaci svalů, tvarování postavy, krevního oběhu, detoxikaci organismu a posílení imunity.
Vice info

Swan infra shaper


Jedná se o zařízení pro komplexní formování postavy a inovativní kombinaci čtyř složek. Eliptického otočného kola - inovativní aerobní vytrvalostní trénink, který zapojuje svaly celého těla. Kolagenového světla – stimuluje produkci kolagenu, zpevňuje a vyhlazuje pokožku. Infračerveného světla - zahřívá pokožku do hloubky, urychluje metabolismus a spalování tuku.
Vice info

Tulip thermo climber


Trénink je založen na svalové práci především v oblasti nohou a hýždí pomocí tréninkových schodů. Cvičení je doprovázeno střídáním teplého a studeného prostředí, díky kterému organismus rychleji spaluje.
Vice info

V naší cvičící zóně si můžete zacvičit na speciálních cvičících strojích obohacených o zkrášlující prvky, jako jsou: infračervené světlo, vakuum, kolagenové lampy, ionizační systém, zeštíhlující sérum, teplé a studené prostředí. Takže, nejenom že při cvičení hubnete a zpevňujete postavu, ale také se Vám zpevní a vyhladí pokožka a snižuje viditelnost celulitidy