Cvičící zóna admin

V naší cvičící zóně si můžete zacvičit na speciálních cvičících strojích obohacených o zkrášlující prvky, jako jsou: infračervené světlo, vakuum, kolagenové lampy, ionizační systém, zeštíhlující sérum, teplé a studené prostředí. Takže, nejenom že při cvičení hubnete a zpevňujete postavu, ale také se Vám zpevní a vyhladí pokožka a snižuje viditelnost celulitidy

Vacu shaper


Uzavřený běžecký pás v kapsli, která vytváří podtlak. Ve srovnání s tradičním aerobním tréninkem vyvíjíte čtyřikrát větší námahu, tím pádem dochází k rychlejšímu spalování tuků a kalorií.
Vice info

Roll shaper


Při cvičení dochází k mechanické masáži pomocí otáčejících se dřevěných válečků. Díky osmnácti cvičícím pozicím, dochází ke stimulaci lymfatického systému celého těla. Tím pádem dochází k redukci celulitidy, stimulaci svalů, tvarování postavy, krevního oběhu, detoxikaci organismu a posílení imunity.
Vice info

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Swan infra shaper


Jedná se o zařízení pro komplexní formování postavy a inovativní kombinaci čtyř složek. Eliptického otočného kola - inovativní aerobní vytrvalostní trénink, který zapojuje svaly celého těla. Kolagenového světla – stimuluje produkci kolagenu, zpevňuje a vyhlazuje pokožku. Infračerveného světla - zahřívá pokožku do hloubky, urychluje metabolismus a spalování tuku.
Vice info

Tulip thermo climber


Trénink je založen na svalové práci především v oblasti nohou a hýždí pomocí tréninkových schodů. Cvičení je doprovázeno střídáním teplého a studeného prostředí, díky kterému organismus rychleji spaluje.
Vice info

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky)