O studiu admin

Studio Figura je specializované studio na formování ženského těla. Jedná se o světovou značku, která nemá v České republice konkurence a využívá výhradně holistický přístup k zeštíhlení a obnově pevnosti obličeje a těla.
Terapie proti stárnutí zahrnuje týmovou práci klienta, kosmetičky a odborníka na výživu. Nejúčinnější je použití pokročilých metod přístrojové kosmetologie, tvarování postavy a vytvoření nových stravovacích návyků pod citlivým dohledem odborníků.
Studio Figura je studio s kompletními službami, které pečuje o krásu a zdraví vašeho těla a pleti.

Každá žena, která se na nás obrátí, musí být připravena otevřeně spolupracovat s odborníky a realizovat všechna doporučení. Pouze spoluprácí můžeme dosáhnout požadovaných výsledků a dlouhodobě je udržet.
Všechny programy jsou vytvořeny individuálně s ohledem na zdravotní stav ženy, její anamnézu, zvyky, tělesné vlastnosti (např. alergie), přání a indikace.

FITNESS ZÓNA

Naše fitness vybavení se zásadně liší od toho, na které jste zvyklí z posiloven.
U nás se setkáte s multifunkčními posilovacími stroji, jejichž účinek je zajištěn různými typy působení: mechanickým, ionizačním, zahřívacím, vakuovým atd.
Díky komplexnímu působení na organismus je dosaženo vícesměrného účinku: zbavení se tukových zásob, napínání pokožky a stimulace metabolických a regeneračních procesů na buněčné úrovni.
Tímto způsobem připravujeme tělo na další intenzivní zákroky zaměřené na boj s lokálními problémy.

OBLAST TECHNICKÉ KOSMETOLOGIE

V této fázi intenzivně pracujeme na problémových oblastech. Podle předem připraveného programu používáme zařízení, která jsou zaměřena na:

  • Odstranění tukových zásob v určité oblasti;
  • Odstranění celulitidy;
  • Vyhlazení a napnutí pokožky;
  • Boj proti estetickým vadám (nerovnoměrné ukládání tuku, ochablost, povislá kůže atd.).

Studio je vybaveno inovativním zařízením, které používají profesionálové po celém světě.

RELAXAČNÍ ZÓNA

Relaxační a regenerační zóna ve Studiu Figura je místem, kde se můžete zotavit po sérii tréninků a procedur a posílit či upevnit účinky dosažené v předchozích fázích.
Nebudete muset vynaložit žádné úsilí, protože zařízení udělají všechnu práci za Vás.
Tlaková masáž a myostimulace spočívají ve stahování svalů pod vlivem slabých elektrických impulzů, které Vám umožní zhubnout a zpevnit tělo bez nutnosti další fyzické námahy.
Nabídneme Vám speciální komplexy doplňků vyvinuté našimi odborníky, detoxikační sady, suplementační systémy pro kontrolu hmotnosti, chuti k jídlu, udržení vysoké úrovně imunity a metabolického systému.

Právě v této kombinaci cvičení - přístrojových procedur - výživy se nám daří dosáhnout stanoveného cíle a udržet výsledek dlouhodobě, pokud se dodržují doporučení kosmetiček a výživových poradkyň studia.

KOSMETIKA OBLIČEJE

Nový směr v činnosti našeho studia. Protože dbáme na to, aby bylo všem klientům poskytnuto kompletní spektrum služeb bez zbytečného času a námahy navíc, nabízíme vám:

  • Kobido liftingová masáž obličeje - japonská technika zaměřená na obnovení přirozených omlazovacích procesů a komplexní revitalizaci pleti;
  • Čištění obličeje - na základě doporučení kosmetičky nebo dle vlastního uvážení si můžete vybrat jednu z dostupných metod: mechanickou, ultrazvukovou, kombinovanou;
  • Kosmetické procedury různých typů, které vám pomohou vypadat vždy svěže a elegantně

Studio Figura je místo, které se stará o ženu a pomáhá jí být sexy, sebevědomou, energickou a zdravou.
Nacházíme se v centru Prahy - v oblasti s rozvinutou infrastrukturou, která je mimořádně vhodná pro moderní dámu, která potřebuje zůstat krásná a mladá navzdory zrychlenému životnímu tempu a mnoha starostem.

Elegance žije ve Studiu Figura!