O studiu admin

Studio Figura je specializované studio na formování ženského těla. Jedná se o světovou značku, která nemá v České republice konkurence a využívá výhradně holistický přístup k zeštíhlení a obnově pevnosti obličeje a těla.
Terapie proti stárnutí zahrnuje týmovou práci klienta, kosmetičky a odborníka na výživu. Nejúčinnější je použití pokročilých metod přístrojové kosmetologie, tvarování postavy a vytvoření nových stravovacích návyků pod citlivým dohledem odborníků.
Studio Figura je studio s kompletními službami, které pečuje o krásu a zdraví vašeho těla a pleti.

Každá žena, která se na nás obrátí, musí být připravena otevřeně spolupracovat s odborníky a realizovat všechna doporučení. Pouze spoluprácí můžeme dosáhnout požadovaných výsledků a dlouhodobě je udržet.
Všechny programy jsou vytvořeny individuálně s ohledem na zdravotní stav ženy, její anamnézu, zvyky, tělesné vlastnosti (např. alergie), přání a indikace.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

 

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

FITNESS ZÓNA

Naše fitness vybavení se zásadně liší od toho, na které jste zvyklí z posiloven.
U nás se setkáte s multifunkčními posilovacími stroji, jejichž účinek je zajištěn různými typy působení: mechanickým, ionizačním, zahřívacím, vakuovým atd.
Díky komplexnímu působení na organismus je dosaženo vícesměrného účinku: zbavení se tukových zásob, napínání pokožky a stimulace metabolických a regeneračních procesů na buněčné úrovni.
Tímto způsobem připravujeme tělo na další intenzivní zákroky zaměřené na boj s lokálními problémy.

 

OBLAST TECHNICKÉ KOSMETOLOGIE

V této fázi intenzivně pracujeme na problémových oblastech. Podle předem připraveného programu používáme zařízení, která jsou zaměřena na:

  • Odstranění tukových zásob v určité oblasti;
  • Odstranění celulitidy;
  • Vyhlazení a napnutí pokožky;
  • Boj proti estetickým vadám (nerovnoměrné ukládání tuku, ochablost, povislá kůže atd.).

Studio je vybaveno inovativním zařízením, které používají profesionálové po celém světě.

 

RELAXAČNÍ ZÓNA

Relaxační a regenerační zóna ve Studiu Figura je místem, kde se můžete zotavit po sérii tréninků a procedur a posílit či upevnit účinky dosažené v předchozích fázích.
Nebudete muset vynaložit žádné úsilí, protože zařízení udělají všechnu práci za Vás.
Tlaková masáž a myostimulace spočívají ve stahování svalů pod vlivem slabých elektrických impulzů, které Vám umožní zhubnout a zpevnit tělo bez nutnosti další fyzické námahy.
Nabídneme Vám speciální komplexy doplňků vyvinuté našimi odborníky, detoxikační sady, suplementační systémy pro kontrolu hmotnosti, chuti k jídlu, udržení vysoké úrovně imunity a metabolického systému.

Právě v této kombinaci cvičení - přístrojových procedur - výživy se nám daří dosáhnout stanoveného cíle a udržet výsledek dlouhodobě, pokud se dodržují doporučení kosmetiček a výživových poradkyň studia.

 

 

KOSMETIKA OBLIČEJE

Nový směr v činnosti našeho studia. Protože dbáme na to, aby bylo všem klientům poskytnuto kompletní spektrum služeb bez zbytečného času a námahy navíc, nabízíme vám:

  • Kobido liftingová masáž obličeje - japonská technika zaměřená na obnovení přirozených omlazovacích procesů a komplexní revitalizaci pleti;
  • Čištění obličeje - na základě doporučení kosmetičky nebo dle vlastního uvážení si můžete vybrat jednu z dostupných metod: mechanickou, ultrazvukovou, kombinovanou;
  • Kosmetické procedury různých typů, které vám pomohou vypadat vždy svěže a elegantně

Studio Figura je místo, které se stará o ženu a pomáhá jí být sexy, sebevědomou, energickou a zdravou.
Nacházíme se v centru Prahy - v oblasti s rozvinutou infrastrukturou, která je mimořádně vhodná pro moderní dámu, která potřebuje zůstat krásná a mladá navzdory zrychlenému životnímu tempu a mnoha starostem.

Elegance žije ve Studiu Figura!

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

 

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Vyplňte prosím jméno, telefonní číslo, datum a čas, kdy Vám můžeme zavolat.