Vakuová radiofrekvence admin

Tělová vakuová masáž s RF liftingem je jednou z nejúčinnějších metod odstraňování lokálních tukových ložisek, celulitidy, vypínání pokožky, stimulace nitrobuněčného metabolismu, obnovy okysličení (nasycení kyslíkem) a hydratace buněk.

Komplexní programy péče o tělo a hubnutí zahrnují nejen boj s nadváhou, ale také tvarování postavy, péči o pleť, kontrolu stravy a pravidelné kosmetické ošetření.
Nejúčinnějšími metodami formování postavy jsou přístrojové techniky, které ovlivňují procesy uvnitř buněk a pomáhají aktivovat řadu procesů.

Po několika ošetřeních zaznamenáte výraznou redukci tukových usazenin v ošetřované oblasti. Vaše pleť získá zpět svou pevnost, pružnost a tonus.

Kdo by měl podstoupit kúru vakuové masáže s RF liftingem?

Ženské tělo není tak dokonalé, jak bychom si přáli. Chcete-li vypadat štíhle, upraveně a energicky, musíte se udržovat v kondici. S tím vám mohou účinně pomoci přístrojové techniky tvarování postavy.

Vakuová masáž s radiofrekvenčním liftingem je pro vás vhodná, pokud trpíte:

  • Kosmetickým defektem kůže - tzv. striemi (na bocích, hýždích, břiše atd.). Objevují se jako zvláštní pruhy podobné modřinám. Strie se mohou objevit z různých důvodů: po pubertě, porodu, kvůli váhovém přírůstku/úbytku atd.;
  • celulitidou, která je nepřítelem každé ženy, a kterou lze odstranit, pokud o sebe budete pečovat a používat osvědčené a účinné techniky;
  • lokálními tukovými zásobami. Existují opravdu problematické oblasti, kde je spalování tuků pomocí diety a cvičení velmi obtížné. V těchto případech je nejlepší volbou vakuová radiofrekvenční masáž;
  • sníženou pružností, dehydratací a ochablostí pokožky. K těmto procesům dochází po úbytku hmotnosti a souvisejí také s věkem. Abyste vypadala sexy a žensky, měla byste si udržovat tělo „v kondici“.

Vakuová masáž s RF navíc pomáhá zpevnit stehna a hýždě, čímž se pokožka stává pružnou a elastickou. Maximální účinek se projeví, když se tato metoda použije v kombinaci s elektrickou stimulací.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Co je vakuová masáž s RF liftingem?

Vakuová radiofrekvenční terapie je neinvazivní metoda modelování těla, která se zaměřuje na podkožní tkáň.

Jak již název napovídá, technologie je založena na využití vakuového působení a vlivu radiofrekvenčních proudů.
Vakuová masáž je známá již dlouho a je skutečně účinná v oblasti lymfatické drenáže, spouští metabolické procesy, stimuluje průtok krve a přirozené regenerační procesy.
Podtlak, který působí na určitou oblast kůže, ji nadzvedne a spustí tok lymfy a krve. Vakuum zvyšuje účinky cvičení a dalších léčebných postupů.

Vakuová masáž je přirozená detoxikační procedura, která zrychluje metabolismus, lymfatický systém a zintenzivňuje procesy odbourávání podkožního tuku.
Radiofrekvence je ošetření vhodné pro vypnutí pokožky a formování postavy, které stimuluje tvorbu kolagenu pro vypnutí pokožky a redukci vrásek. Vysokofrekvenční proudy zahřívají hlubší tkáně pokožky, čímž zlepšují krevní oběh a dosahují přesně takového liftingového efektu.

Kožní vrstva pokožky se zahřívá, aby se udržovala normální teplota. Většina radiofrekvenční energie proniká do hlubších vrstev kůže, takže hlubší vrstvy kůže lze zahřát až na 45 ℃ - 60 ℃. Kožní vrstva pokožky zesílí, vytvoří se nový kolagen a vyhladí se vrásky, což vede k pevnější pokožce a vypnutějším konturám. Radiofrekvence se osvědčila jako vynikající léčba proti stárnutí.

Doporučený počet ošetření vakuovou masáží s RF liftingem

Protože každá klientka vyžaduje individuální přístup, přesný počet sezení vám bude doporučen po konzultaci s kosmetičkou.
V závislosti na úkolu a existujících problémech může kúra zahrnovat 6-12 ošetření prováděných 1-2krát týdně.
Sezení na 1 ploše trvá 30 minut. Během jedné návštěvy lze ošetřit maximálně dvě oblasti těla.
V případě potřeby zopakujte ošetření po 6-8 týdnech, abyste si výsledek udrželi, případně jako prevenci.

Práce na těle by měla být příjemná a účinná. Ve Studiu Figura (Praha) pro vás vždy najdeme účinný individuální program pro formování postavy a péči o sebe sama.

Vakuová radiofrekvence 600 Kč

Stehna zepředu

Vakuová radiofrekvence 890 Kč

Stehna zezadu

Vakuová radiofrekvence 745 Kč

Záda horní

Vakuová radiofrekvence 745 Kč

Záda dolní

Vakuová radiofrekvence 745 Kč

Břicho

Můžete platit: Sodexo, Benefity, Benefit plus, Edenred

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Ostatní služby

Ultrazvuková kavitace s vakuem Od 745 Kč

Ultrazvuková kavitace s vakuem pomocí kavitace odstraňuje tukové buňky a vakuum prokrvuje pokožku. Dochází k výraznému zmenšení objemu těla. Odstraňuje celulitidu jakéhokoli stupně viditelnosti. Pomáhá zpevnit tělo a vytvarovat ženskou postavu.

Lymfodrenáž 250 Kč

Je určena k probuzení a aktivaci toku lymfy a detoxikaci těla. Zvyšuje účinek dalších procedur: endomasáže, cvičení na specializovaných strojích. Pomáhá zmenšovat objem těla, napínat pokožku a odstraňovat otoky.

RF lifting obličeje, krku a dekolt Od 890 Kč

Pod zkratkou RF-lifting se skrývá pojem radiofrekvenční lifting. Používá se k napnutí pokožky, účinnému omlazení, stimulaci tvorby kolagenu, aktivaci toku lymfy a vnitrobuněčného metabolismu.

Endomasáž s RF a IR vlnami na celé tělo Od 1190 Kč

Endomasáž na tělo s RF vlnami a IR vlnami zajišťuje maximální účinnost při spalování tuků, tvarování postavy a zlepšení kvality pokožky. Metoda využívá vakuově-mechanickou masáž, RF-vlny a IR-vlny. Eliminuje celulitidu, urychluje přirozené spalování tuků a pomáhá formovat štíhlou postavu.

Lipolaser 690 Kč
Vacu shaper 390 Kč
Swan infra shaper 390 Kč

Přístroj, který pomáhá se zeštíhlením, tvarováním postavy, zpevněním pokožky a odstraněním celulitidy. Jedná se o eliptický trenažér s infračerveným a kolagenovým zářením a ionizačním systémem.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Vyplňte prosím jméno, telefonní číslo, datum a čas, kdy Vám můžeme zavolat.


    Pole s * jsou povinná.