Endomasáž s RF a IR vlnami na obličej, krk, dekolt admin

Endomasáž s RF vlnami a IR biostimulačním laserem pro obličej, krk a dekolt je jedinečné a komplexní ošetření, které odstraňuje otoky v obličeji, váčky pod očima, dvojitou bradu, povislou kůži na krku a hrudníku. Vícesměrné působení na pleť a podkožní vrstvy pomáhá vytvářet jasné kontury obličeje, pomáhá bojovat proti vráskám, snížené pružnosti pleti, výrazné dehydrataci a mdlé pleti.

Pro koho je vhodná endomasáž obličeje, krku a dekoltu pomocí RF a IR vln?

Toto ošetření lze kombinovat s dalšími procedurami jako součást individuálního programu omlazení, formování postavy a zeštíhlení. Kosmetici doporučují endomasáž obličeje také jako preventivní ošetření pro všechny ženy, které pečují o svůj vzhled a chtějí vypadat mladě a svěže.

Ošetření je vhodné i pro ty, kteří chtějí odstranit:

  • otoky, váčky pod očima;
  • vady obličejových proporcí korekcí obličejového oválu;
  • mimické vrásky související s věkem;
  • dehydratovanou pleť, povadlou pleť, výraznou mdlost;
  • otoky, otupělost obličeje;
  • dvojitou bradu a nepřiměřené lokální tukové zásoby.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Co je to endomasáž obličeje pomocí RF a IR vln?

Studio Figura používá multifunkční přístroj Beauty Shaper Advance, který poskytuje endomasáž obličeje a těla radiofrekvenčními a infračervenými vlnami a ultrazvukovou kavitaci s podtlakem.
Tato technologie se používá po celém světě a osvědčila se jako účinná metoda strojové kosmetologie proti stárnutí.

Vakuová masáž obličeje, krku a dekoltu je nezbytná pro vyhlazení vrásek, stimulaci regenerace buněk, odstranění přebytečné tekutiny a spalování podkožního tuku. Výborně působí proti dvojité bradě, odstraňuje usazeniny a zároveň vypíná pokožku.

RF (radiofrekvenční) vlny jsou vysokofrekvenční proudy, které působí na podkožní vrstvy prostřednictvím teploty. To stimuluje tvorbu elastinu a kolagenu, které vyhlazují vrásky a urychlují metabolické procesy.

IR vlny se také nazývají biostimulační laser. Používá se k zesílení účinku radiofrekvenčních vln, urychluje spalování tuků, metabolismus a obnovuje rovnováhu vody. Vlivem infračervených vln také dochází k intenzivní tvorbě kolagenu, elastinu, což zajišťuje odstranění nerovností a vrásek.

Kolik ošetření musím podstoupit, aby se dostavil účinek?

Protože naším cílem je obnovit pružnost a pevnost pokožky a zbavit ji otoků a dalších nedokonalostí, dodržujte pokyny kosmetičky a absolvujte celý cyklus ošetření. Počet sezení je stanoven individuálně - 6-12 sezení po 30 minutách v intervalu 1-2krát týdně.
To zajišťuje viditelné a dlouhotrvající výsledky, které mohou vyžadovat opakování ošetření po 6-8 týdnech.
Věřte, že vám doporučujeme pouze účinná ošetření proti stárnutí, která mají prokazatelné výsledky a jsou uznávána po celém světě.

Endomasáž s RF a IR vlnami 890 Kč

Obličej

Endomasáž s RF a IR vlnami 890 Kč

Krk + dekolt

Endomasáž s RF a IR vlnami 1290 Kč

Obličej + krk + dekolt

Můžete platit: Sodexo, Benefity, Benefit plus, Edenred

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Ostatní služby

RF lifting obličeje, krku a dekolt Od 890 Kč

Pod zkratkou RF-lifting se skrývá pojem radiofrekvenční lifting. Používá se k napnutí pokožky, účinnému omlazení, stimulaci tvorby kolagenu, aktivaci toku lymfy a vnitrobuněčného metabolismu.

Lipolaser 690 Kč
Lymfodrenáž 250 Kč

Je určena k probuzení a aktivaci toku lymfy a detoxikaci těla. Zvyšuje účinek dalších procedur: endomasáže, cvičení na specializovaných strojích. Pomáhá zmenšovat objem těla, napínat pokožku a odstraňovat otoky.

Endomasáž s RF a IR vlnami na celé tělo Od 1190 Kč

Endomasáž na tělo s RF vlnami a IR vlnami zajišťuje maximální účinnost při spalování tuků, tvarování postavy a zlepšení kvality pokožky. Metoda využívá vakuově-mechanickou masáž, RF-vlny a IR-vlny. Eliminuje celulitidu, urychluje přirozené spalování tuků a pomáhá formovat štíhlou postavu.

Ultrazvuková kavitace Od 645 Kč

Ultrazvuková kavitace pomocí kavitace odstraňuje tukové buňky. Dochází k výraznému zmenšení objemu těla. Odstraňuje celulitidu jakéhokoli stupně viditelnosti. Pomáhá zpevnit tělo a vytvarovat ženskou postavu.

Vakuová radiofrekvence Od 600 Kč
Vacu shaper 390 Kč
Swan infra shaper 390 Kč

Přístroj, který pomáhá se zeštíhlením, tvarováním postavy, zpevněním pokožky a odstraněním celulitidy. Jedná se o eliptický trenažér s infračerveným a kolagenovým zářením a ionizačním systémem.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Vyplňte prosím jméno, telefonní číslo, datum a čas, kdy Vám můžeme zavolat.


    Pole s * jsou povinná.