Elektrostimulace admin

Elektromyostimulace (EMS) je jedním z „trumfů“ přístrojové kosmetologie. Metoda podporuje hubnutí, svalový tonus a zpevnění pokožky. Velkou výhodou je také to, že se vaše tělo cítí lépe, protože má pocit, že po období nečinnosti začíná pracovat.
Elektrická stimulace svalů je také známá jako „líné cvičení“. Toto srovnání je oprávněné, protože 20minutové sezení na elektromyostimulaci může nahradit přibližně 4-5 hodin fyzické námahy.

Komu se doporučuje elektrická stimulace svalů?

Ve skutečnosti je obtížné určit, kdo potřebuje myostimulaci. Víme, že tato metoda se doporučuje všem, kteří chtějí:

 • zhubnout;
 • vyhladit pokožku (odstranit celulitidu a nerovnosti);
 • zmenšit objem tukových zásob;
 • stimulovat svaly a obnovit jejich tonus;
 • zlepšit průtok krve a lymfy v těle;
 • obnovit metabolismus a přirozené metabolické procesy;
 • tvarovat postavu;
 • bojovat s projevy souvisejícími s věkem (zhoršení stavu kůže, nedostatek svalového tonusu, výskyt estetických vad atd.).

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Jak elektrostimulace funguje?

Elektrostimulace je velmi účinnou metodou. Je známo, že podporuje hubnutí tím, že vytváří kalorický deficit. Pokud není ve vašich silách snížit množství přijatých kalorií nebo zvýšit vaši fyzickou aktivitu, ať už z jakéhokoli důvodu, elektrostimulace pro vás bude správnou volbou. Díky elektrostimulaci budou vaše svaly pracovat a tuková vrstva se bude snižovat pomocí přirozených procesů jako je tomu při standardním cvičení.
Doporučujeme kombinovat myostimulaci s dalšími postupy v závislosti na stanoveném cíli.

Abyste si například udrželi pevné a napnuté hýždě a stehna, doporučujeme cvičení na speciálním termolezení Tulip Thermo Climber, vakuovou masáž s RF liftingem a přímou myostimulaci.
Pro odstranění tukových zásob používáme kombinaci elektrostimulace lipolaserem a sezení na přístroji Roll Shaper.
Vaše kosmetička pro vás jistě najde individuální program, který můžete dodržovat, abyste dosáhli maximálních výsledků.
Metoda je založena na použití střídavých elektrických výbojů. Vlivem proudu jsou svaly nuceny se stahovat a čerpat energii z existujících tukových zásob. Stejně jako při běžném cvičení svalová aktivita snižuje objem nahromaděného tuku a aktivuje průtok krve, lymfy a metabolismus.

Výsledky myostimulace:

 • posílené a zpevněné svaly,
 • nárůst svalové hmoty,
 • vytvarované tělo,
 • tělo bez přebytečného tuku a celulitidy.

Je třeba poznamenat, že elektromyostimulace je vynikajícím doplňkem cvičení a přístrojové kosmetické manipulace. Umožňuje procvičit ty svalové skupiny, které se při fyzickém cvičení obtížně aktivují, což zvyšuje účinek celého komplexu procedur.

Kolik elektrostimulačních procedur je třeba podstoupit, aby se projevil účinek?

Jak víte, nejlepších výsledků lze dosáhnout během několika ošetření. Elektrostimulace může zahrnovat 6-12 základních ošetření (2-3 sezení týdně). Pro udržení kondice se dále doporučuje 1-2 ošetření každých 14 dní.
Během 30 minut můžete procvičit tři svalové skupiny, během jedné hodinové lekce můžete procvičit přední (paže, břicho, horní část stehen) a zadní svaly (paže, hýždě, horní část stehen).
V posilovně byste těchto výsledků dosáhli dlouhou a vyčerpávající prací. Na rozdíl od standardního cvičení však při myostimulaci nedochází k produkci kyseliny mléčné. V důsledku toho vás nebudou trápit bolesti svalů a krepatění.

Buďte vždy štíhlí a plní energie se Studiem Figura. O vaše tělo se postaráme na 100 %.

Elektrostimulace 30 min 490 Kč

Stehna zepředu, stehna zezadu, břicho

Elektrostimulace 60 min 850 Kč

Stehna zepředu, stehna zezadu, břicho

Můžete platit: Sodexo, Benefity, Benefit plus, Edenred

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Ostatní služby

Lymfodrenáž 250 Kč

Je určena k probuzení a aktivaci toku lymfy a detoxikaci těla. Zvyšuje účinek dalších procedur: endomasáže, cvičení na specializovaných strojích. Pomáhá zmenšovat objem těla, napínat pokožku a odstraňovat otoky.

Endomasáž s RF a IR vlnami na celé tělo Od 1190 Kč

Endomasáž na tělo s RF vlnami a IR vlnami zajišťuje maximální účinnost při spalování tuků, tvarování postavy a zlepšení kvality pokožky. Metoda využívá vakuově-mechanickou masáž, RF-vlny a IR-vlny. Eliminuje celulitidu, urychluje přirozené spalování tuků a pomáhá formovat štíhlou postavu.

Vakuová radiofrekvence Od 600 Kč
RF lifting obličeje, krku a dekolt Od 890 Kč

Pod zkratkou RF-lifting se skrývá pojem radiofrekvenční lifting. Používá se k napnutí pokožky, účinnému omlazení, stimulaci tvorby kolagenu, aktivaci toku lymfy a vnitrobuněčného metabolismu.

Ultrazvuková kavitace s vakuem Od 745 Kč

Ultrazvuková kavitace s vakuem pomocí kavitace odstraňuje tukové buňky a vakuum prokrvuje pokožku. Dochází k výraznému zmenšení objemu těla. Odstraňuje celulitidu jakéhokoli stupně viditelnosti. Pomáhá zpevnit tělo a vytvarovat ženskou postavu.

Lipolaser 690 Kč
Vacu shaper 390 Kč

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Vyplňte prosím jméno, telefonní číslo, datum a čas, kdy Vám můžeme zavolat.


  Pole s * jsou povinná.