Služby Alexander Gorin

Kosmetické ošetření obličeje

Jedním z nových směrů ve Studiu Figura je kosmetická péče o obličej. Snažíme se poskytnout našim klientům komplexní služby, které šetří čas a úsilí. Nabízíme:

  • Kobido liftingovou masáž obličeje - japonskou techniku zaměřenou na obnovení přirozených procesů omlazení pleti
  • Čištění obličeje - podle doporučení kosmetičky nebo podle vašeho výběru mechanickou, ultrazvukovou nebo kombinovanou metodou
  • Různé druhy kosmetických procedur, které vám pomohou vypadat vždy svěže a elegantně

Studio Figura je místem, které se stará o ženskou krásu a pomáhá ženám cítit se sexy, sebevědomě, plné energie a zdravé. Nacházíme se v centru Prahy v oblasti s dobrou infrastrukturou, což je ideální pro moderní ženu, která chce zůstat krásná a mladá i v hektickém tempu života plném starostí.

Přečtěte si více>>>

Tělová kosmetologie

V této fázi se zaměřujeme na specifické problematické oblasti. Podle předem stanoveného plánu využíváme zařízení, která se soustředí na:

  • Odbourání tukových zásob v určených oblastech
  • Redukci celulitidy
  • Vylepšení a zpevnění pokožky
  • Boj proti estetickým nedostatkům (nerovnoměrné usazování tuku, ochablá kůže atd.)

V našem studiu používáme inovativní zařízení, která jsou využívána profesionály po celém světě.

Přečtěte si více>>>

Relaxační zóna

Naše relaxační a regenerační zóna v Studiu Figura je místem, kde můžete získat zpět sílu po trénincích a procedurách a prohloubit účinky dosažené v předchozích fázích. Nemusíte vyvíjet žádné úsilí, protože zařízení udělají veškerou práci za vás. Tlaková masáž a myostimulace zahrnují stahování svalů pomocí jemných elektrických impulsů, což vám pomůže dosáhnout zpevnění těla a úbytku váhy bez další fyzické námahy. Také nabízíme speciální sady doplňků vyvinutých našimi odborníky, detoxikační programy a suplementační systémy pro kontrolu hmotnosti, chutě k jídlu, udržení imunity a metabolismu.

Kombinací cvičení, přístrojových procedur a vhodné výživy dosahujeme stanovených cílů a udržujeme dosažené výsledky dlouhodobě, pokud dodržujete rady našich kosmetiček a výživových poradců.

Přečtěte si více>>>

Fitness zóna

Náš fitness prostor se podstatně liší od toho, na co jste zvyklí z běžných posiloven. U nás narazíte na víceúčelové posilovací stroje, které působí různými způsoby: mechanickým, ionizačním, zahřívacím, vakuovým a dalšími. Díky komplexnímu účinku na tělo dosáhneme mnoha efektů, včetně redukce tuků, zpevnění kůže a podpory buněčných metabolických a regeneračních procesů. Tímto způsobem připravujeme tělo na další intenzivní zásahy zaměřené na lokální problémy.

Přečtěte si více>>>

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu nebo si objednat zpětné volání (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci