Nutriční poradenství admin

Problémy se stavbou těla (neúměrné ukládání tuku, rychlé přibývání na váze, neschopnost snížit nadváhu atd.) a obezita přímo souvisejí se stravou, zvyky a dalšími faktory, které problémům s postavou přispívají.

Jak víme, formování postavy a účinné hubnutí závisí ze 70-80 % na kultuře stravování. Vytvoření nových návyků a preferencí vyžaduje odborné znalosti a čas.
Nutriční specialista je odborník, který vám pomůže vybrat stravu, pochopit složení a kompatibilitu produktů, sestavit individuální jídelníček. S jeho pomocí zjistíte, jak se správně stravovat, získáte přehled o tom:

 • které složky jsou součástí určitého výrobku;
 • jak připravovat určité potraviny;
 • co a kdy je vhodné jíst;
 • jak určitá složka/látka ovlivňuje vaše tělo;
 • jaké doplňky užívat, abyste zhubli, zrychlili metabolismus, zlepšili pleť, vlasy atd.

Konzultace s nutriční specialistkou ve Studiu Figura

V našem studiu se můžete poradit s nutriční specialistkou, která je absolventkou Univerzity Karlovy, je tedy vysoce kvalifikovaná a má rozsáhlé praktické zkušenosti.

Oblasti, ve kterých nutriční specialista pracuje:

 • definování potravin jako přirozeného aspektu. Studium a použití různých výrobních a zpracovatelských technik pro zachování prospěšnosti a vícesložkového složení potravin;
 • studium a korekce metabolických procesů v těle, kompenzace nedostatků;
 • rozvíjení nových stravovacích návyků a znalostí a jejich začlenění do každodenního života klienta;
 • používání produktů jako nástroje k ovlivňování přirozených procesů v těle atd.

Nabízíme několik možností konzultací

Návštěvu nutričního specialisty si můžete naplánovat na termín, který vám vyhovuje. Vždy vás požádáme, abyste si připravili seznam otázek, které chcete výživovému specialistovi položit, a poskytli mu komplexní informace o svém životním stylu, preferencích, zdravotním stavu atd.

Během konzultace budete požádáni, abyste se zvážili na váze, která určí poměr tuku, vody a svalových minerálů. Specialista vám také změří parametry pro další sledování změn.

Poté, co zjistí vaši anamnézu, chutě a základní informace o zdravotním stavu (alergie, potravinová intolerance, hormonální terapie atd.), navrhne vám nutriční specialista individuální výživový program zaměřený na dosažení cíle, o který usilujete.

Nutriční specialista je odborník, který zboří všechny vaše stereotypy o výživě! Společně se naučíme, jak vybírat správné potraviny, jak je kombinovat a jak je připravovat.
Kromě toho vám nabídneme vybrané doplňky stravy od Studio Figura (pro detoxikaci a hubnutí), které pomáhají stimulovat metabolismus, odstraňovat toxiny z těla atd.

Konzultaci s nutričním specialistou si můžete objednat již nyní. Nezapomeňte, že recept na krásné a zdravé tělo zůstává stejný: zdravá strava + individuální sada kosmetických procedur.

2 500 Kč

Vstupní konzultace, opakovaná konzultace, jídelníček na 3 týdny, podpora a poradenství
 • Detailnější vyhodnocení vašeho jídelníčku a stravovacích návyků-v průběhu týdne budete posílat svůj jídelníček našemu poradci
 • Náš poradce pro Vás sestaví zkušební jídelníček na 3 týdny na základě vyhodnocení Vašich stravovacích návyků
 • Podpora a kontrola jídelníčku v příběhu 3 týdnů.

3 000 Kč

Vstupní konzultace, opakovaná konzultace, jídelníček na 4 týdny, podpora a poradenství
 • Detailnější vyhodnocení vašeho jídelníčku a stravovacích návyků-v průběhu týdne budete posílat svůj jídelníček našemu poradci
 • Náš poradce pro Vás sestaví zkušební jídelníček na 4 týdny na základě vyhodnocení Vašich stravovacích návyků
 • Podpora a kontrola jídelníčku v příběhu 4 týdnů.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Formulář pro objednání

  Pole s * jsou povinná.