Nutriční poradenství admin

Náš nutriční poradce, medik 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Vám pomůže najít ideální stravovací plán výhradně pro Vás.

Nabízíme komplexní poradenství v oblasti správného stravování – jaké potraviny přidat, co odstranit a proč, optimální strava výhradně pro Vás, poměr bílkovin, tuků a sacharidů, který je pro vás ideální; krok za krokem změny důležitých aspektů životního stylu, bez kterých změny ve stravování nebudou fungovat.

Při první konzultaci proběhne sběr všech potřebných informací – anamnéza – ohledně vašeho životního stylu, stravovacích návyků a zdravotního stavu. Spolu s našim poradcem vyplníte vstupní formulář. Dále Vás zvážíme na speciálních vahách, pomoci, kterých určíme poměr tuku, vody, svalů minerálů atd., Uděláme měření vašeho těla a pomůžeme Vám vybudovat postavu Vašich snů pomocí kombinace správného stravování, cvičení na našich inovativních cvičících přístrojů a kosmetických ošetření pro tvarování těla.

Nabízíme několik možností konzultací

2 500 Kč

Vstupní konzultace, opakovaná konzultace, jídelníček na 3 týdny, podpora a poradenství
  • Detailnější vyhodnocení vašeho jídelníčku a stravovacích návyků-v průběhu týdne budete posílat svůj jídelníček našemu poradci
  • Náš poradce pro Vás sestaví zkušební jídelníček na 3 týdny na základě vyhodnocení Vašich stravovacích návyků
  • Podpora a kontrola jídelníčku v příběhu 3 týdnů.

3 000 Kč

Vstupní konzultace, opakovaná konzultace, jídelníček na 4 týdny, podpora a poradenství
  • Detailnější vyhodnocení vašeho jídelníčku a stravovacích návyků-v průběhu týdne budete posílat svůj jídelníček našemu poradci
  • Náš poradce pro Vás sestaví zkušební jídelníček na 4 týdny na základě vyhodnocení Vašich stravovacích návyků
  • Podpora a kontrola jídelníčku v příběhu 4 týdnů.