Nutriční poradenství admin

Problémy se stavbou těla (neúměrné ukládání tuku, rychlé přibývání na váze, neschopnost snížit nadváhu atd.) a obezita přímo souvisejí se stravou, zvyky a dalšími faktory, které problémům s postavou přispívají.

Jak víme, formování postavy a účinné hubnutí závisí ze 70-80 % na kultuře stravování. Vytvoření nových návyků a preferencí vyžaduje odborné znalosti a čas.
Nutriční specialista je odborník, který vám pomůže vybrat stravu, pochopit složení a kompatibilitu produktů, sestavit individuální jídelníček. S jeho pomocí zjistíte, jak se správně stravovat, získáte přehled o tom:

 • které složky jsou součástí určitého výrobku;
 • jak připravovat určité potraviny;
 • co a kdy je vhodné jíst;
 • jak určitá složka/látka ovlivňuje vaše tělo;
 • jaké doplňky užívat, abyste zhubli, zrychlili metabolismus, zlepšili pleť, vlasy atd.

Konzultace s nutriční specialistkou ve Studiu Figura

V našem studiu se můžete poradit s nutriční specialistkou, která je absolventkou Univerzity Karlovy, je tedy vysoce kvalifikovaná a má rozsáhlé praktické zkušenosti.

Oblasti, ve kterých nutriční specialista pracuje:

 • definování potravin jako přirozeného aspektu. Studium a použití různých výrobních a zpracovatelských technik pro zachování prospěšnosti a vícesložkového složení potravin;
 • studium a korekce metabolických procesů v těle, kompenzace nedostatků;
 • rozvíjení nových stravovacích návyků a znalostí a jejich začlenění do každodenního života klienta;
 • používání produktů jako nástroje k ovlivňování přirozených procesů v těle atd.

Nabízíme několik možností konzultací

Návštěvu nutričního specialisty si můžete naplánovat na termín, který vám vyhovuje. Vždy vás požádáme, abyste si připravili seznam otázek, které chcete výživovému specialistovi položit, a poskytli mu komplexní informace o svém životním stylu, preferencích, zdravotním stavu atd.

Během konzultace budete požádáni, abyste se zvážili na váze, která určí poměr tuku, vody a svalových minerálů. Specialista vám také změří parametry pro další sledování změn.

Poté, co zjistí vaši anamnézu, chutě a základní informace o zdravotním stavu (alergie, potravinová intolerance, hormonální terapie atd.), navrhne vám nutriční specialista individuální výživový program zaměřený na dosažení cíle, o který usilujete.

Nutriční specialista je odborník, který zboří všechny vaše stereotypy o výživě! Společně se naučíme, jak vybírat správné potraviny, jak je kombinovat a jak je připravovat.
Kromě toho vám nabídneme vybrané doplňky stravy od Studio Figura (pro detoxikaci a hubnutí), které pomáhají stimulovat metabolismus, odstraňovat toxiny z těla atd.

Konzultaci s nutričním specialistou si můžete objednat již nyní. Nezapomeňte, že recept na krásné a zdravé tělo zůstává stejný: zdravá strava + individuální sada kosmetických procedur.

2 500 Kč

Vstupní konzultace, opakovaná konzultace, jídelníček na 3 týdny, podpora a poradenství
 • Detailnější vyhodnocení vašeho jídelníčku a stravovacích návyků-v průběhu týdne budete posílat svůj jídelníček našemu poradci
 • Náš poradce pro Vás sestaví zkušební jídelníček na 3 týdny na základě vyhodnocení Vašich stravovacích návyků
 • Podpora a kontrola jídelníčku v příběhu 3 týdnů.

3 000 Kč

Vstupní konzultace, opakovaná konzultace, jídelníček na 4 týdny, podpora a poradenství
 • Detailnější vyhodnocení vašeho jídelníčku a stravovacích návyků-v průběhu týdne budete posílat svůj jídelníček našemu poradci
 • Náš poradce pro Vás sestaví zkušební jídelníček na 4 týdny na základě vyhodnocení Vašich stravovacích návyků
 • Podpora a kontrola jídelníčku v příběhu 4 týdnů.

Pokud máte nějaké dotazy či nejasnosti, neváhejte se obrátit na náš chat tady na webu (pravý dolní roh obrazovky) nebo kontaktujte nás prostřédnictvím jakéhokoli messengeru…

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Vyplňte prosím jméno, telefonní číslo, datum a čas, kdy Vám můžeme zavolat.


  Pole s * jsou povinná.